בית יהל | מרכז ילדים - הורים טירת כרמל
איחולים לבית יהל  

צוות בית י.ה.ל שלום רב,
אני מברך אתכם עם העלאת אתר בית יהל לאינטרנט.
לפני כ-11 שנים הייתי שותף וסייעתי להגשמת החזון של מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, להקים מרכז, בית, כמענה נוסף של המחלקה והעיר לילדים ולהורים שרוצים ויכולים לשפר את הקשר והתקשורת ביניהם.
מיום שחנכתי את משכנכם אני מעודכן בעשייתכם - בליווי, טיפול והדרכה של משפחות, ובהפעלת עשרות רבות של קבוצות טיפול בשותפות עם גורמים נוספים בקהילה. לפני כשנה פתחתי את יום העיון שערכתם לציון עשור לקיומכם ולמדתי כי מתמחים רבים הוכשרו במהלך השנים לעבודה טיפולית על ידכם.
כראש עיר חשוב לי לעודד מתן מענים נגישים לכל גווני האוכלוסייה למען שיפור איכות חיי המשפחות בקהילה, כפי שאתם עושים.
אני בטוח שאתר האינטרנט שלכם יהווה אמצעי נוסף לתושבים ולאנשי מקצוע, ללמוד, להכיר ולדעת יותר אודות סוגיות הקשורות לשיפור היחסים של כל אחד מחברי המשפחה.

 

 

בהצלחה,
אריה טל
ראש העיר

 


 לאילנה ולצוות בית י.ה.ל – מרכז ילדים הורים טירת כרמל,
אני מברכת אתכם ומתרגשת איתכם כמי שמלווה את הקמתו של מרכז הורים ילדים טירת כרמל מיום היוולדו. כל שלב בגדילתכם היה כשלב בהתפתחותו של ילד מילדי, וכך גם עלייתו לאויר של אתר האינטרנט של המרכז.
לאורך השנים, רכשתם ניסיון וידע מקצועי, הפכתם למרכז מוביל העושה את עבודתו עם המשפחות והילדים באהבה רבה, מתוך מחוייבות חברתית וברמה מקצועית גבוהה ביותר.

אני בטוחה שהאתר יאפשר להנגיש את השירות שלכם בדרך נוספת למשפחות שבטיפולכם ולמעגלי אוכלוסייה נוספים, כמו גם לשתף אנשי מקצוע בידע המקצועי ובהתנסויות הייחודיות שאתם רוכשים.

בשמי ובשם צוות עובדות ועובדי המחלקה לשירותים חברתיים אנחנו איתכם, מאמינים בכם ושולחים לכם איחולי הצלחה לרגל השקת האתר.

 

בברכה,
ליאורה גוברין-טפלא
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
עיריית טירת-כרמל 

 
  עיריית טירת הכרמל | המחלקה לשירותים חברתיים  

אצ"ל 42, טירת הכרמל

04-8580090

betyahel@tirat-carmel.muni.il

קישורים שימושיים
איחולים לבית יהל

Tivonet